Ціни та послуги

Ціни та послуги

Бухгалтерське обслуговування (ведення обліку, здача звітності, сплата податків) за місяць:
ФОП на єдиному податку 1-я і 2-я група - від 100 грн .;
ФОП і юридичні особи на єдиному податку без ПДВ - від 300 грн .;
ФОП і юридичні особи на єдиному податку з ПДВ - від 500 грн .;
ФОП і юридичні особи на загальній системі без ПДВ - від 500 грн .;
ФОП і юридичні особи на загальній системі з ПДВ від 1000 грн.
Консультації з питань бухгалтерського обліку та оподаткування:
разово по телефону / скайп / вайбер - від 50 грн .;
до 20 дзвінків на місяць - від 200 грн. за місяць;
з виїздом до клієнта - від 100 грн. за годину;
письмово за запитом клієнта від 200 грн. за консультацію;
Навчання роботі в 1С, MeDoc, Соната, АртЗвіт, Електронний кабінет - від 70 грн. в годину.

Бухгалтерське обслуговування в нашій компанії включає в себе:

ведення обліку;
підготовку і подачу фінансової, статистичної та податкової звітності підприємства;
підготовка документів для сплати податків і контроль за термінами сплати і зарахуванням на рахунки казначейства.
Ведення обліку в залежності від Ваших потреб, обсягу і технології може бути реалізовано в різних варіантах. Ваша компанія може як самостійно вести первинну документацію (формування і відсилання рахунків, товарно-транспортних документів, видаткових накладних, актів виконаних робіт і т.д.) і передавати нам її для проведення і формування фінансових показників, так і доручити нам повний комплекс ведення як первинної документації, так і бухгалтерського обліку.

Крім того, ми можемо взяти на себе процес нарахування і перерахування заробітної плати, кадровий облік на підприємстві, підготовку і подачу звітів, пов'язаних із заробітною платою.

Підготовка та подача фінансової, статистичної та податкової звітності має на увазі власне підготовку фінансових показників підприємства, необхідних для формування такої звітності, а також заповнення форм звітності та відправка їх до контролюючих органів. При цьому фахівці нашої компанії використовують програмне забезпечення, яке вибирає клієнт залежно від його переваг і можливостей. Наші фахівці проконсультують і допоможуть клієнту у виборі такого програмного забезпечення. Ми беремо на себе процес заповнення, відправки та контролю проходження звітності.

Вартість обслуговування клієнтів визначається в індивідуальному порядку в залежності від системи оподаткування, обсягу документообігу, технології обробки інформації і побажань клієнта. При укладанні договору ми проводимо обстеження системи документообігу і даємо свої рекомендації для його оптимізації з метою бухгалтерського і податкового обліку і зручності для Вас.

Наша компанія надає інформаційні та консультаційні послуги. Багаторічний досвід роботи наших співробітників в різних областях бізнесу, а також постійне вивчення чинного законодавства та його змін дозволяють нам допомагати Вам у веденні бухгалтерського обліку та оподаткування і оптимізації даної сфери Вашого бізнесу.

Якщо Ви укладаєте договір на комплексне обслуговування, консультаційний супровід з питань бухгалтерського обліку та оподаткування надається безкоштовно на весь період супроводу.

Наші співробітники мають багаторічний досвід роботи з різними програмними продуктами, які полегшують ведення бухгалтерського обліку та подання звітності. Вони можуть провести для Вас або Ваших співробітників тренінги для навчання роботі на таких програмних продуктах, можуть допомогти у виборі програм з урахуванням ваших побажань і потреб Вашого бізнесу.

При необхідності, наша компанія може провести відбір і тестування персоналу на позиції, пов'язані з бухгалтерським обліком, кадрами та іншими офісними роботами.